Yıldırım: Başkentin Öncü Kadınlarını Bir Araya Getirdi

featured

GELECEK PARTİSİ ANKARA İL KADIN KOLLARI BAŞKANI YILDIRIM: BAŞKENTİN ÖNCÜ KADINLARINI BİR ARAYA GETİRDİ !

Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Avukat Mürşide Gizem Yıldırım, Ankara’daki bir çok iş kadını , STK temsilcisi , Sendika temsilcisi ve kadın muhtarları bir araya getirdi. Gelecek Partisi’nin kadınlara yönelik birçok projesi olduğunu belirten Başkan Yıldırım,” Kadınların özgürce yaşayacağı Türkiye bizlerle gelecek”dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun zoom ile bağlandığı toplantıda Başkan Yıldırım;” Bugün oldukça verimli bir söyleşi gerçekleştirdik. Genel Başkanımızın kıymetli eşi Sare Davutoğlu bizzat katılım göstererek bizlere destek oldu. Bunların yanı sıra söyleşiye Kadın Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Habibe Çiftçioğlu, İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prf. Dr Serap Yazıcı ,Aile ve Sosyal Hizmet Politikalar İzleme Kurulu Başkanı Seren Yıldız ve İl Başkanımız Hakan Tokaç katılım sağlayarak bizlere destek oldu. Başkentin öncü kadınlarına söz hakkı verdik ve iktidarın uyguladığı kadın politikaları hakkında uzun uzadıya konuşup, fikir alışverişinde bulunduk. Bizler Gelecek Partisi olarak kadınların iktidar tarafından görülmez olduğunu, önemsenmediğini çok iyi biliyoruz.

Bu yüzden sık sık kadınlarla bir araya gelerek bu tür söyleşiler, birçok etkinlikler düzenleyip sahanın nabzını tutuyoruz. İktidarın işlevsiz kadın politikalarına dur diyebilmek için gece, gündüz çalışıyoruz. İktidara geldiğimiz ilk an Gelecek Partisi olarak işin ehli kadrolarımızla kadınların öldürülmediği, haksızlığa uğramadı, kutuplaştırılmadığı kadınların sömürüldüğü değil kadın sorunlarının çözüldüğü bir Türkiye inşa etmeye söz veriyoruz”şeklinde konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yıldırım: Başkentin Öncü Kadınlarını Bir Araya Getirdi