Skandal sözleri büyük tepki çekmişti! Şarkıcı Gülşen tutuklandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sahnede imam hatiplilere yönelik hakaret içeren sözleri nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan şarkıcı Gülşen, savcılık ifadesinin ardından tutuklanması talebiyle Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Hakimlik de şarkıcının tutuklanmasına karar verip cezaevine gönderdi.

Giydiği kıyafetler ve sergilediği davranışlarla magazin gündeminde yer alan şarkıcı Gülşen, yeni bir skandala imza attı. Nisan ayında verdiği bir konserde İmam Hatipliler hakkında söylediği skandal ifadelerin görüntüleri ortaya çıkınca her kesimden tepki yağdı.

SAVCILIK HAREKETE GEÇTİ

Gülşen “İmam hatipte okumuş kendisi, sapıklığı oradan geliyor” dedi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı; verdiği konser esnasında yaptığı konuşma nedeniyle şarkıcı Gülşen için İstanbul Emniyeti Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne yazı gönderdi.

GÖZALTINA ALINDI

“Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik veya Aşağılama” gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan Gülşen, polisler tarafından gözaltına alındı. Beşiktaş’taki evinde gözaltına alınan şarkıcı Gülşen’in ifadesinin alınması için İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

 

Skandal sözleri büyük tepki çekmişti! Şarkıcı Gülşen tutuklandı