İstanbul’da 30 Ağustos nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak

featured
service

İstanbul Valiliği, 30 Ağustos Zafer Bayramı programları nedeniyle 29 ve 30 Ağustos’ta trafiğe kapatılacak yolları ve alternatif güzergahları duyurdu.

İstanbul Valiliği’nden 30 Ağustos Zafer Bayramı programları nedeniyle kapatılacak yollar alternatif güzergahlara ilişkin yazılı bir açıklama yapıldı.

Açıklamada kutlama programları nedeniyle 29 Ağustos Pazar günü Vatan Caddesi’nde yapılacak genel prova ile 30 Ağustos Pazartesi günü düzenlenecek tören kutlamaları kapsamında bazı yolların saat 06.00-14.00 arasında trafiğe kapanacağı bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar şöyle:

“Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) gidiş ve gelişler, D100 Kuzey ve Güney istikametinden Adnan Menderes Bulvarı girişleri, 10. Yıl Caddesi’nden Adnan Menderes Bulvarı girişleri, Edirnekapı’dan Adnan Menderes Bulvarı girişleri, Oğuzhan Caddesi’nden Adnan Menderes Bulvarı girişleri, Sofular Caddesi’nden Adnan Menderes Bulvarı girişleri, Halıcılar Caddesi’nden Adnan Menderes Bulvarı girişleri, Akdeniz Caddesi’nden Adnan Menderes Bulvarı girişleri, Akşemsettin Caddesi’nden Adnan Menderes Bulvarı girişleri, Ordu Caddesi’nden ve Atatürk Bulvarı’ndan, Aksaray’dan Adnan Menderes Bulvarı girişleri, Keçeci Meydan Sokak’tan Adnan Menderes Bulvarı girişleri, Hal Yolu Güneyden gelip Adnan Menderes Bulvarı girişleri, Adnan Menderes Bulvarı’na çıkan tüm cadde ve sokaklar trafiğe kapalı olacak.”

Alternatif güzergahlar olarak Turgut Özal Millet Caddesi, Fevzipaşa Caddesi, Atatürk Bulvarı ve Sahil Kennedy Caddeleri kullanılabilecek.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İstanbul’da 30 Ağustos nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak