İsmail Karadağ’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Babalar Günü Mesajı

featured
service

Şanlıurfa’lı İş Adamı İsmail Karadağ’dan babalar gününe özel yayınladığı mesajında şu sözlere yer verdi ; Karadağ başta kendi babası olmak üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve tüm babaların babalar gününü kutluyorum dedi…

Şanlıurfa’lı İş Adamı İsmail Karadağ’dan babalar gününe özel yayınladığı mesajında şu sözlere yer verdi ;
Karadağ başta kendi babası olmak üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve tüm babaların babalar gününü kutluyorum dedi.

Sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerler üzerine kurulmuş ve toplumumuzun en önemli yapı taşı olan ailenin temel direklerinden birisi de babalarımızdır.

Karşılıksız sevginin en güzel örneklerini oluşturan; ailesinin huzuru, güvenliği ve mutluluğu için her türlü zorluğa göğüs geren ve fedakarlığı gösteren babalarımız, her türlü takdiri, sevgiyi ve saygıyı hak etmektedir. Sadece bu anlamlı günde değil, her zaman babalarımızın gönüllerini hoş tutmak, onlara saygı ve sevgimizi en güzel şekilde göstermek boynumuzun borcudur.

Bu duygu ve düşüncelerle, yaşamımızın her anında varlıklarıyla bizlere güç veren, büyük emeklerle yetiştirdikleri değerli evlatlarını aziz vatanımızın bekası için feda eden başta şehit babaları olmak üzere, tüm babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyor, vefat etmiş olanlara Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İsmail Karadağ’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Babalar Günü Mesajı