Haber, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberler - Haberledik
HV
03 HAZİRAN Cumartesi 05:27

Zorlu PSM ve Tuhaf İş Birliği ile “Yaşadım Demek için Ne Yapmalı?" Başlıyor!

Zorlu PSM ve Tuhaf iş birliğiyle yeni bir etkinlik serisi hayata geçiriliyor. Türkiye’nin sevilen isimleri ‘Pınar Sabancı ile Yaşadım Demek İçin Ne Yapmalı?-Hayatı Güzelleştirme Yolları’ etkinliğinde buluşuyor.

Gündem
Giriş Tarihi : 22-05-2023 15:01
Zorlu PSM ve Tuhaf İş Birliği ile “Yaşadım Demek için Ne Yapmalı?" Başlıyor!

Zorlu PSM ve Tuhaf iş birliğiyle yeni bir etkinlik serisi hayata geçiriliyor. Türkiye’nin sevilen isimleri ‘Pınar Sabancı ile Yaşadım Demek İçin Ne Yapmalı?-Hayatı Güzelleştirme Yolları’ etkinliğinde buluşuyor. Uzman Psikolog Pınar Sabancı soruyor, Türkiye’nin sevilen isimleri cevaplıyor. ‘Pınar Sabancı ile Yaşadım Demek İçin Ne Yapmalı? - Hayatı Güzelleştirme Yolları’nın ilki 2 Haziran'da Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

Ünlü Sümerolog Muazzez İlmiye Çığ ile Büşra Sanay’ın ‘Yaşadım Demek İçin Ne Yapmalı?’ kitabı, Psikolog Pınar Sabancı’nın moderatörlüğünde, Zorlu PSM ve Tuhaf iş birliğiyle özel bir etkinlik serisine dönüşüyor. “Hayattan ne anlamalıyız? İnsan ilişkilerinin alametifarikası nedir? Psikolojik olarak dibe vurmanın faydaları neler?” gibi pek çok soru sahnede cevap bulacak. Türkiye’nin ünlü sanatçıları, bilim insanları, psikologları ve psikiyatrları, sporcuları ve gazetecileri Pınar Sabancı’nın moderatörlüğünde bu sorulara birlikte yanıt arayacak. 

‘Pınar Sabancı ile Yaşadım Demek İçin Ne Yapmalı? - Hayatı Güzelleştirme Yolları’nın ilki 2 Haziran'da Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

Kapı Açılış: 20.00 

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

1.Kategori: 495,00₺

2.Kategori: 440,00₺

3.Kategori: 385,00₺

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Haber MerkeziHaber Merkezi

YORUMLAR