Haber, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberler - Haberledik
HV
27 OCAK Cuma 02:10

Sylvester Stallone'un ilk televizyon dizisi "Tulsa King" 2. sezon onayını kaptı

Taylor Sheridan, Paramount televizyon evreninin kralı olmaya devam ediyor. "Yellowstone" yapımcılarının yeni dizisi olan, Sylvester Stallone başrollü "Tulsa King" 2. sezon için yenilendi.

Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 12-12-2022 18:13   Güncelleme : 12-12-2022 18:15
Sylvester Stallone'un ilk televizyon dizisi

 

İkinci sezon haberi, Sylvester Stallone'un hapishaneden çıkıp Oklahoma'da suç operasyonları kurmak üzere yeniden atanan bir Mafya Capo'yu canlandırdığı dizinin 13 Kasım'da Paramount+'ta çıkış yapmasından birkaç hafta sonra geldi.

"Tulsa King", Paramount Network'teki ön izlemesiyle "Game of Thrones"un devamı niteliğindeki "House of the Dragon" da dahil olmak üzere yılın 1 numaralı yeni dizisi oldu ve Paramount+'ta rekorları alt üst etti.

Sylvester Stallone'un 25 yıl hapis cezasının ardından Oklahoma'ya sürgüne gönderilen, yaşlanan bir gangsteri canlandırdığı ilk iki bölümde yumruklar ve aile sorunları yer alıyor.

Tulsa'ya sürgüne gönderilen Dwight "General" Manfredi, kendisi için başka bir gezegen olabilecek bir yerde yeni bir suç imparatorluğu kurmasına yardımcı olmak için, alışılmadık karakterlerden oluşan bir gruptan yavaş yavaş bir "ekip" oluşturur.

"Tulsa King", Taylor Sheridan'ın Paramount'ta devam eden birçok projesinden yalnızca biri. Yazarın kablolu televizyondaki en popüler programı olan modern western dizisi "Yellowstone" şu anda Paramount Network'te beşinci sezonunu yayınlıyor.

Şovun Harrison Ford ve Helen Mirren'in rol aldığı prequel dizisi "1923" 18 Aralık'ta Paramount+'ta yayınlanacak.

Haber MerkeziHaber Merkezi

YORUMLAR