Haber, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberler - Haberledik
HV
01 HAZİRAN Perşembe 01:23

SUDER, “Hüseyin Karamehmetoğlu ile yola devam” dedi

Ambalajlı Su Üreticileri Derneği’nin (SUDER) 12. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti.

Gündem
Giriş Tarihi : 25-05-2023 21:17
SUDER, “Hüseyin Karamehmetoğlu ile yola devam” dedi

Ambalajlı Su Üreticileri Derneği’nin (SUDER) 12. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Seçim sonunda 2 yıldır SUDER Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Hüseyin Karamehmetoğlu, bir kez daha başkan seçildi. 2025 yılına kadar SUDER’e başkanlık yapmaya devam edecek olan Karamehmetoğlu, sektörümüzün sorunlarını çözmek için güç birliği içerisinde yolumuza devam edeceğiz dedi.

Temeli 2000 yılında atılan ve günümüzde ambalajlı su sanayinin önde gelen firmalarını çatısı altında toplayan Ambalajlı Su Üreticileri Derneği’nin (SUDER), 12. Olağan Genel Kurulu, 23 Mayıs 2023 Salı günü gerçekleştirildi. SUDER’in 2021-2023 dönemi faaliyetlerinin detaylarıyla ele alındığı Genel Kurul’da, 2021 yılından bu yana SUDER Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Hüseyin Karamehmetoğlu başkanlığındaki liste, 2025’te sona erecek iki yıllık dönem için oy birliği ile seçildi.

“SUDER, güç birliği içerisinde yoluna devam edecek”

SUDER Genel Kurulu’nda yeniden başkanlığa seçilen Hüseyin Karamehmetoğlu, yaptığı konuşmada, genel kurula katılan dernek üyesi firmalara teşekkür etti. Karamehmetoğlu, yeni dönemde artan koordinasyon ile sektöre daha yüksek fayda sağlayacaklarını söyledi.

Haber MerkeziHaber Merkezi

YORUMLAR