Haber, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberler - Haberledik
HV
31 MART Cuma 22:17

Sanatçı Seçil Hüner Ünsal Hayatını Kaybetti

Birkaç yıldır kanser tedavisi gören Alanya'nın sevilen solistlerinden Seçil Hüner Ünsal, ani ölümü ile sevenlerini ve hayranlarını yasa boğdu

Magazin
Giriş Tarihi : 23-02-2023 18:43
Sanatçı Seçil Hüner Ünsal Hayatını Kaybetti

Alanya'da uzun yıllar sahne alan başarılı sanatçı Seçil Hüner Ünsal hayatını kaybetti. İskele yolu üzerinde hizmet veren Harem Bar'da yıllarca solistlik yapan Ünsal, son birkaç yıldır kanser tedavisi görüyordu.

Temmuz 2022'de Antalya Tıp Fakültesi'nde yoğun bakım servisine kaldırılan ve ardından toparlanarak taburcu olan Seçil Hüner Ünsal, o günkü yaptığı paylaşımında, "Tanrı istemezse insan ölmezmiş! Asıl olan sağlık ve sevgiymiş.

Bize hep yanlış öğretmişler maalesef! Arayan, soran, yazan tüm güzel insanlardan Allah razı olsun. Sizin dualarınızla buradayım. Kalmam gerekiyormuş, geldim. Lütfen artık benim için üzülmeyin. Ben iyiyim, sizi seviyorum!" demişti.

ACI HABERİ SÖNMEZ DUYURDU

Harem Bar'ın işletmecilerinden olan Serdar Sönmez, Seçil Hüner Ünsal'ın vefat ettiğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. "Mekanın cennet olsun sayın solistim" notu ile yapılan paylaşımda Sönmez, "Alanya'nın sevilen sanatçısı, yıllarca mesai arkadaşımız olan güzel insan Seçil Hüner Ünsal, Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur" diyerek acı haberi verdi. Ailesi Antalya'da olan Seçil Hüner Ünsal'ın yarın Antalya'da defnedileceği öğrenildi. 

Haber MerkeziHaber Merkezi

YORUMLAR