Haber, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberler - Haberledik
HV
31 MART Cuma 21:49

Red Bull “İpler Elinde" Filtresiyle Spor Yapmak İsteyen Herkesi Oyuna Dahil Ediyor

Red Bull, spor yapmak isteyen ve her an motivasyonunu korumak isteyen tüm sporseverler için yepyeni bir oyun filtresi hazırladı.

Spor
Giriş Tarihi : 26-01-2023 11:19
Red Bull “İpler Elinde

Red Bull, Haberleri">spor yapmak isteyen ve her an motivasyonunu korumak isteyen tüm sporseverler için yepyeni bir oyun filtresi hazırladı.  ‘İpler Elinde’ filtre oyununda katılımcılar haftalık hediyelerin sahibi olurken aynı zamanda büyük ödül kapsamında bir Red Bull sporcusuyla birlikte antrenman yapma fırsatı da bulacak.

Red Bull, spor yapmak isteyen fakat çeşitli nedenlerle bu planlarını erteleyen sporseverlerin, diledikleri yerde spor yapabilmeleri için ‘İpler Elinde’ ismini verdiği filtre oyununu tüm kullanıcıların beğenisine sundu. 

Motivasyon kazandırmanın yanı sıra ip atlama yeteneğini de konuşturtan oyunda her hafta en yüksek skoru yapan 30 kişi Red Bull’dan özel hediyeler kazanma imkânı bulacak. Yarışma sonunda adını zirveye yazdıran kazanan ise Red Bull’un başarılı sporcularından biriyle birlikte özel antrenman yapma fırsatını da yakalayacak.

22 Mart 2023 tarihine kadar devam edecek kampanyaya katılmak isteyen sporseverler, redbull.com/iplerelinde adresinden filtreyi açıp oyundaki başarılarıyla skor tablosunda yerini alabilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı

Haber MerkeziHaber Merkezi

YORUMLAR