Haber, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberler - Haberledik
HV
04 ŞUBAT Cumartesi 14:54

Emre Ogden’den duygusal şarkı: “Bitmemeliyiz”

Emre Ogden’in yeni şarkısı “Bitmemeliyiz”, On Air Music Co. markasıyla yayımlandı.

Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 24-11-2022 22:39   Güncelleme : 30-11-2022 00:35
Emre Ogden’den duygusal şarkı: “Bitmemeliyiz”

Emre Ogden’in yeni şarkısı “Bitmemeliyiz”, On Air Music Co. markasıyla yayımlandı. Emre Ogden’in yeni çalışması “Bitmemeliyiz”, kendisine ait Mota Stüdyosunda kaydedildi.

 

Sözlerinde Emre Ogden, alt yapı mix – mastering’inde ise Emre Ogden’in “Yeniden Doğdum” şarkısında da imzasını gördüğümüz MR-T yer alırken, nakarat vokallerine Elif Yılmaz eşlik etmiş. Rapin duygusal ritimlerle karıştığı şarkı, eski sevgiliye bir mektup niteliğinde… Emre Ogden “Bitmemeliyiz” ile ilgili olarak şu açıklamayı yapıyor: “Şarkıda anlatılmak istenilen aslında eski bir sevgiliye hayal gücü ile mektup yazmak. Yaşanılanların ve süslü hayal dünyasının birleşimi, şarkıyı oluşturan ana tema diyebiliriz.

 

Şarkıda anlatılanlara yakından bakılması gerekirse serseri, asi bir karakter her şeyden birisi için vazgeçmiş, çok mutlu olmuş; her şey bittiğinde ise eski halinden bile daha mutsuz olmuştur. Onunla gökyüzüne dokunmak bulutlara gitmek isteyen karakter, hayallerini yarıda bırakmamak ve tekrar var etmek için çabalamaktadır.

 

Fakat her şey güzel ve kötü karışık bir şekilde sona ermiştir.” Apple Music Türkiye’de; Alternatif Müzik Sayfası Popüler Şarkılar, Günün Yenileri Çalma Listesi, Zirvedekiler: Türkçe Alternatif Çalma Listesi ve Fizy Ana Sayfa Banner alanı ile Fizy En Yeniler (Yerli) Çalma Listesi’nde yer verilen, ayrıca birçok özel listeye alınan “Bitmemeliyiz”i tüm dijital platformlardan dinleyebilir, lyric klibini ise On Air Music Co. YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Haber MerkeziHaber Merkezi

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR