Haber, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberler - Haberledik
HV
28 MART Salı 12:26

Derya Türker ve Paolo Ardoino Macerasever’e Konuk Oldu

The Steve Group CEO’su Derya Türker, Tether ve Bitfinex CTO’su Paolo Ardoino ile birlikte Lugano’da maceraya yelken açtı.

Yerel
Giriş Tarihi : 17-03-2023 16:52
Derya Türker ve Paolo Ardoino Macerasever’e Konuk Oldu

The Steve Group CEO’su Derya Türker, Tether ve Bitfinex CTO’su Paolo Ardoino ile birlikte Lugano’da maceraya yelken açtı.

NTV ekranlarında keyifle takip edilen, adrenalin tutkunlarının vazgeçilmezi Macerasever, bu kez İsviçre’nin Lugano kentinde. Programın yapımcısı ve sunucusu olan Orkun Olgar, rotasını çevirdiği Lugano’da, ortağı olduğu The Steve Group şirketinin CEO’su Derya Türker ve Bitfinex CTO’su Paolo Ardoino ile birlikte heyecanı başka bir boyuta taşıyor.

Macerasever ve The Steve Group ile Lugano’nun Bilinmeyen Yüzü Ortaya Çıkıyor

İsviçre’nin en önemli finans, bankacılık ve iş merkezlerinden biri olan Lugano, aynı zamanda Akdeniz’in sıcacık havasını, dünya standartlarında bir şehrin tüm avantajlarıyla birleştirmesiyle tanınıyor. Macerasever’in yeni programında bu bilenen yüzlerinin yanı sıra, heyecan verici bambaşka alanları da masaya yatırılıyor. 

13-19 Mart tarihleri arasında çekimleri gerçekleşen Macerasever’in bu bölümünde, Monte St. Salvotore’den başlayan rota Zermatt’da son buluyor. Bisiklet, yürüyüş ve kano gibi doğa aktiviteleriyle dolu olan bölümün çekimlerinde Olgar, Türker ve Ardoino ile birlikte adrenalini iliklerine kadar yaşarken aynı zamanda keyifli bir macerayı da izleyici ile buluşturuyor. Macerasever’in bu bölümü Nisan ayında NTV ekranlarında yayınlanacak.

Türkiye’de içerisinde yer aldığı önemli projelerle, kripto para dünyasının yeni nesil ajanslarından biri olan The Steve Group, bu program ile kendisinin de maceracı ruhunu bir kez daha takipçileriyle paylaşıyor. The Steve Group, “kendinin en iyi versiyonu ol” mottosuyla, finanstan müziğe, sinemadan eğitime kadar birçok alanda yatırımlar yapıyor ve projeler geliştiriyor. Bugüne kadar 50bin’in üzerinde kişiye ücretsiz finans eğitimi veren The Steve Group, aynı zamanda Türkiye’nin kripto alanında finansal bir merkez olmasını da hedefliyor.

Haber MerkeziHaber Merkezi

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR