Haber, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberler - Haberledik
HV
29 MART Çarşamba 22:24

Dansın ritmine sağlam zemin VarioClic'ten!

Yıldız Entegre, laminant parke markası VarioClic ile JUMPIN' AT ISTANBUL Lindy Hop & Caz Dans Festivali’ne destek vererek, bu kez dansa ve dans tutkunlarına zemin hazırladı.

Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 03-02-2023 14:31
Dansın ritmine sağlam zemin VarioClic'ten!

Yıldız Entegre, laminant parke markası VarioClic ile  JUMPIN' AT ISTANBUL Lindy Hop & Caz Dans Festivali’ne destek vererek, bu kez dansa ve dans tutkunlarına zemin hazırladı.

Her zevke ve ihtiyaca yönelik ürettiği parke, kapı ve levha ürün grupları ile, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen üreticileri arasında yer alan Yıldız Entegre, bu kez VarioClic markasıyla dansa zemin hazırladı.

Marka, 20-22 Haberleri">Ocak tarihlerinde DASDAS’ta 20 farklı dans topluluğunu bir araya getiren JUMPIN' AT ISTANBUL Lindy Hop & Caz Dans Festivali’nin sponsoru olarak sanata destek verdi.

Yıldız Entegre Pazarlama Direktörü Bengü Metin, festivalin açılışında, “Bizim işimiz en sağlam, en estetik zeminleri hazırlamak. Dans festivaline verdiğimiz destekle dansa, dans severlere zemin hazırlamak istedik. VarioClic ile dansın da zeminin de keyfini birlikte çıkaralım dedik” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı

Haber MerkeziHaber Merkezi

YORUMLAR