Haber, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberler - Haberledik
HV
04 HAZİRAN Pazar 04:45

Cumhurbaşkanı Erdoğan Müjdeler sürecek

Kişi başı milli gelirin 10 bin 650 dolara yükseldiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Her alanda destan yazan bir Türkiye var. Önümüzdeki günlerde milletimize yeni müjdeler vermeyi de sürdüreceğiz.'' dedi.

Siyaset
Giriş Tarihi : 25-03-2023 16:31
Cumhurbaşkanı Erdoğan Müjdeler sürecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen İlim Yayma Vakfı 52. Genel Kurulu'nda konuşuyor.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:  ''Deprem felaketinde 50 bini aşkın canımızı yitirmenin hüznünü yaşıyoruz. Depremler 85 milyonun yüreğine kor gibi düştü. Ekonomik durumu ne olursa olsun Anadolu insanı elindekileri ihtiyaç sahipleri ile paylaşmayı sürdürüyor. Vakıf ve derneklerimiz reklam ve algı peşinde koşmadan gurur verici işlere imza atıyor.

''BİZİ YOLUMUZDAN ALIKOYABİLECEKLERİNİ DÜŞÜNENLERE ASLA BOYUN EĞMEYİZ''

Zehirli dilleri ile kuru gürültü patırtı ile bizi yolumuzdan alıkoyabileceklerini düşünenlere asla boyun eğmeyiz.

''TEHDİTLERE RAĞMEN HİZMET MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRMELİYİZ''

Tehditlere, zorbalıklara, aba altından sopa gösteren kifayetsizlere rağmen, ülkemize ve milletimize hizmet mücadelemizi kararlılıkla sürdürmeliyiz. Milletin ruh kökünden beslenmeyen, hayırlı iş yapılmasını istemeyen bu asalakları kendi hırsları ve ihtirasları ile baş başa bırakıyoruz.

''HER ALANDA DESTEK YAZAN BİR TÜRKİYE VAR''

Kişi başı milli gelir 10 bin 650 dolara yükseldi. Her alanda destan yazan bir Türkiye var. Hem asrın felaketiyle mücadele ediyor hem de asrın projelerini tek tek gerçeğe dönüştürüyoruz. Bugün hem depremin yaralarını saran hem de işçisine, memuruna, emeklisine her türlü desteği veren bir ülkeye kavuştuk. Önümüzdeki günlerde milletimize yeni müjdeler vermeyi de sürdüreceğiz.''

Haber MerkeziHaber Merkezi

YORUMLAR