Haber, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberler - Haberledik
HV
29 MART Çarşamba 23:07

Çocuğunun yanında erotik yayın yapıp para topluyor müstehcenlik diz boyu

Sosyal medyada yeni iğrençlik. canlı yayınlarda para isteyen profiller mide bulandırıyor. Tesettür kıyafetli bir kadın çocuğunun yanında erotik yayın açarak, takipçilerinden para topladı.

Gündem
Giriş Tarihi : 31-01-2023 12:41   Güncelleme : 01-02-2023 12:05
Çocuğunun yanında erotik yayın yapıp para topluyor müstehcenlik diz boyu

Sosyal medyada yeni iğrençlik. canlı yayınlarda para isteyen profiller mide bulandırıyor. Tesettür kıyafetli bir kadın çocuğunun yanında erotik yayın açarak, takipçilerinden para topladı. Savcılık, o kadın için gözaltı kararı verdi.

Türkiye’de sosyal medya üzerinden canlı yayın açıp para toplayanlar işi iyice ahlaksızlığa vurdu. Özellikle bazı kadınların çeşitli uygulamalar üzerinden açtıkları erotik içerikli canlı yayınlar çok takip edilmeye başladı. 

'Hediye' şeklinde para topluyorlar

Bu yayınlar üzerinden gönderilen “hediye” şeklindeki paraları kazanan kadınlar, hesapları ne kadar yasaklansa da yeni açtıkları hesaplarla yayınlarına devam ediyor. 

Çocuğunun yanında erotik yayın açtı

Sosyal medyada gündeme gelen son görüntülerde ise bir kadın çocuğunun olduğu odada erotik canlı yayın açarak takipçilerine görüntü verdi. Görüntülerde kadının yayın sırasında çocuğuna bir yandan yanıt verip bir yandan da görüntü vermeye devam ettiği anlaşıldı. 

Gözaltı kararı verildi

Söz konusu canlı yayının ardından sosyal medyada kadına büyük tepki gösterildi. Sosyal medya ve medya organlarındaki haberler üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti. Başsavcılık, o anne hakkında gözaltı kararı verildi.

Müstehcenlik ve hayasızca hareketler

Tespit edilen söz konusu video kaydı içeriğinin müstehcenlik ve hayasızca hareketler suçları kapsamında kalabileceğini değerlendiren savcılık, kaydı yapan ve yayınlayan şüpheli hakkında resen soruşturma başlattı. Savcılık, şüphelinin gözaltına alınması için talimat verdi.

Haber MerkeziHaber Merkezi

YORUMLAR