Haber, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberler - Haberledik
HV
29 MART Çarşamba 22:52

CHP'li Demir esnaf ve pazarcılarla buluştu

CHP Muğla milletvekili aday adayı Mehmet Demir, Dalaman'da esnaf ve pazar ziyaretinde bulundu.

Gündem
Giriş Tarihi : 03-02-2023 18:34
CHP'li Demir esnaf ve pazarcılarla buluştu

CHP Muğla milletvekili aday adayı Mehmet Demir, Dalaman'da esnaf ve pazar ziyaretinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla milletvekili aday adayı Mehmet Demir, Dalaman'a giderek, esnaf ve pazarcıları ziyaret etti.

Mehmet Demir, konuyla ilgili yaptığı paylaşımda, Dalaman İlçe Başkanı Sezer Durmuş ile birlikte Dalaman esnafı ve pazarını ziyaret ederek halkın sorunlarını dinlediklerini söyledi.

Zorlanan, yorulan yine de emeğinin karşılığını alamayan çiftçiler için, pahalılıktan dert yananlar için bu düzene dur diyeceklerini anlatan Demir, "Pazar yerine kredi kartı. Durumu görün, halkı görün. Pazarda kredi kartı kullanmaya başlanmış. Halkın durumuna bakın. İktidarı esnafı dinlemeye çağırıyoruz. Buyrun gelin, ziyaret edin." dedi.

CHP'li Demir, fiyatları fahiş noktalara ulaştığının altını çizerek, "Sarımsağın kilosu 60 lira olmuş. Gelen giden yok. Ürünler tezgahlarda duruyor. Kimsenin yatağına aç girmediği bir Türkiye için geliyoruz. 

Kimse endişe etmesin. Çiftçimizin emeklerinin karşılığı alabildiği, vatandaşımızın evine aş götürebildiği, emeklilerimizin geçim sıkıntısı çekmediği bir Türkiye için geliyoruz. Bay Kemal geliyor. Cumhuriyet Halk Partisi geliyor." diye konuştu.
 

Haber MerkeziHaber Merkezi

YORUMLAR