Haber, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberler - Haberledik
HV
01 HAZİRAN Perşembe 02:08

Büyükşehir Lara Birlik Halk Plajındaki bankları yeniledi

Antalya Büyükşehir Belediyesi yaza hazırlık kapsamında çalışmalara devam ediyor.

Gündem
Giriş Tarihi : 24-05-2023 13:37
Büyükşehir Lara Birlik Halk Plajındaki bankları yeniledi

Antalya Büyükşehir Belediyesi yaza hazırlık kapsamında çalışmalara devam ediyor. 

Büyükşehir ekipleri Konyaaltı sahilinin ardından Lara Birlik Halk Plajı’nda da bakım ve yenileme çalışması gerçekleştirdi. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri Antalyalıların daha konforlu bir yaz geçirebilmesi için sahillerde yenileme ve bakım çalışmalarını sürdürüyor.  Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri Lara Birlik Halk Plajı'nda zamanla deforme olan bankları yeniledi. 

BÜYÜKŞEHİR ATÖLYELERİNDE YENİLENDİ

Deniz ve piknik yapma imkanının bir arada olduğu Lara Birlik Halk Plajı mesire alanında bulunan, kış aylarının olumsuz etkileri ile deforme olan banklar ve piknik masaları değiştirildi. Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı'nın atölyesinde üretilen yeni bank ve piknik masaları yerlerine monte edilerek vatandaşların kullanımına sunuldu.

SAHİLİMİZİ BİRLİKTE KORUMAYA DAVET EDİYORUZ

Antalya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığında görevli Ziraat Mühendisi Hüseyin Karademir, “Vatandaşlarımızın piknik alanını rahatlıkla kullanabilmesi için 50’nin üzerinde piknik masası ve banklarının montajını gerçekleştirdik. Her yıl yoğun şekilde piknik alanlarımız tahrip ediliyor. Bu park ve sahil hepimizin. Vatandaşlarımızı Lara Birlik Halk mesire alanını birlikte korumaya davet ediyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Haber MerkeziHaber Merkezi

YORUMLAR