Haber, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberler - Haberledik
HV
27 OCAK Cuma 08:50

Behzat Ç.'de ikinci sezon olacak mı? BluTV duyurdu

Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünde oynadığı fenomen dizi Behzat Ç., yeni hikayesi ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ ile ekranlara dönmüştü.

Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 24-01-2023 12:21
Behzat Ç.'de ikinci sezon olacak mı? BluTV duyurdu

Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünde oynadığı fenomen dizi Behzat Ç., yeni hikayesi ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ ile ekranlara dönmüştü. BluTV'de 8. bölümüyle sezon finali yapacak olan Behzat Ç.’de ikinci sezonun olup olmayacağı merak konusu…

‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’, dijital platform BluTV'de aralık ayında yayına girdi. Her hafta bir bölümü yayınlanan dizi, bugün (24 Ocak) 8. bölümüyle sezon finali yapacak.

Yönetmenliğini Devrim Yalçın'ın üstlendiği, Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren, Güven Kıraç, Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu, Gökçe Eyüboğlu'nun başrollerinde oynadığı Behzat Ç.'nin 2. Sezonunun olup olmayacağı merak edildi.

BluTV sezon finali öncesinde yaptığı açıklamayla, Behzat Ç.'nin 2. sezonunun çok yakında ekranlarda olacağını duyurdu. Yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Kötü adamların içinde kaldık da biz kötü olmadık ki! Bu şehrin ayazında nefeslerini kestik! E biz sonuçta bu şehri size bırakmayız dedik, ne bekliyordunuz ki? Çok uğraştık, çok emek verdik; siz de karşılığını verdiniz. O zaman bu işin hakkını verelim! 2. sezon da BluTV’de olacak.”

 

Haber MerkeziHaber Merkezi

YORUMLAR