Haber, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberler - Haberledik
HV
06 HAZİRAN Salı 08:50

Başkan Kocaman ve Trabzonlulardan Sandığa Davet

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe’de faaliyet gösteren Trabzon Derneklerinin Başkan ve yönetimleri ile bir araya geldi.

Gündem
Giriş Tarihi : 26-05-2023 15:24
Başkan Kocaman ve Trabzonlulardan Sandığa Davet

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe’de faaliyet gösteren Trabzon Derneklerinin Başkan ve yönetimleri ile bir araya geldi.

Kartepe’de faaliyet gösteren ve düzenli olarak bir araya gelen  Trabzonlular Derneklerinin son buluşmasının konuğu Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman oldu. Programa Başkan Kocaman ile birlikte Kartepe Belediyesi Başkan Vekili Orhan Akyüz de katılırken, Kartepe Trabzonlular Derneği Başkanı Ahmet Dilek, Uzuntarla Ağasarlılar Derneği Başkan Cengiz Yamaç, Uzuntarla Trabzonlular Derneği Başkanı Hurşit Dereli, Yüceyurt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Adem Ali, Kayacık Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Şaban Akyıldız ve Trabzon Kükürtlüler Derneği Başkanı İhsan Berber, Meclis Üyesi Yüksel Dilek, dernek yönetimleri ve davetliler de programda hazır bulundu.     

TEVECCÜHÜNÜZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Programda konuşan Kartepe Belediye Başkanı Av.M. Mustafa Kocaman “Birlik ve beraberliğimizden gurur duyuyorum.  Burada çok güzel bir fotoğraf var. Bu fotoğraf aynı zamanda birlik ve beraberliğimizin fotoğrafı. Her zaman olduğu gibi yine beraberiz. Bizlere verdiğiniz destek ve yol arkadaşlığı için teşekkür ediyorum.” dedi.

TÜRKİYE YÜZYILI İÇİN SANDIK BAŞINA

28 Mayıs’ta Türkiye Yüzyılı seçimi için sandık başına gidileceğini belirten Başkan Kocaman “Hepimiz çok iyi biliyoruz ki, vatandaşı olmaktan şeref duyduğumuz Türkiye Cumhuriyetimiz, dünyada “dosta güven düşmana korku veren” bir ülke konumuna gelmiştir. Milletimizin iradesi ve teveccühü ile sağlanan bu güçlü Türkiye duruşu; evlatlarımızın, torunlarımızın, yani vatanımızın geleceğinin en büyük teminatıdır” açıklamasında bulundu.

TRABZONLULAR VATAN VE MİLLET SEVDALISIDIR

Sözlerine devam eden Başkan Kocaman, “Dışardan talimat alan değil, kendi gücü, kendi kaynakları ve milletinin iradesiyle yerini sağlamlaştıran bağımsız Türkiyemiz için 28 Mayıs’ta sandık başına gideceğiz. Özgür, demokratik, güçlü Türkiye Yüzyılını, evlatlarımıza miras bırakabilmek için oyumuza, sandığımıza sahip çıkacağız. Biliyorum ki Trabzonlu hemşehrilerimin hepsi vatan-millet sevdalısıdır. Bu sevda ile sandık başına gideceğimizden hiç şüphem yok. Çocuklarımızın geleceğine en güçlü desteği vermek ve Büyük Türkiye Zaferini hep birlikte kucaklamak için gönüllerimiz bir, dualarımız bir. Aramızda olan ve olamayan tüm Trabzonlu hemşehrilerimi sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Haber MerkeziHaber Merkezi

YORUMLAR