Haber, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberler - Haberledik
HV
26 MART Pazar 02:49

Başkan Büyükakın, Perşembe Pazarı'nı dolaştı

İzmit’te Perşembe Pazarı’nı ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet eden Başkan Büyükakın, pazarcı esnafının ihtiyaçlarının kısa sürede karşılanması için talimat verdi

Gündem
Giriş Tarihi : 16-03-2023 15:23
Başkan Büyükakın, Perşembe Pazarı'nı dolaştı

İzmit’te Perşembe Pazarı’nı ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet eden Başkan Büyükakın, pazarcı esnafının ihtiyaçlarının kısa sürede karşılanması için talimat verdi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, İzmit Perşembe Pazarı’nı ziyaret ederek pazarcı esnafına hayırlı işler diledi. Pazarda vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Büyükakın, esnafın taleplerini yerine getirirken vatandaşların huzurlu bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için gerekli önlemleri aldıklarını kaydetti. Başkan Büyükakın’a AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, Kocaeli Seyyar Esnafı ve Pazarcılar Odası Başkanı Ramazan Kumsar, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Pınar Atabay ve yönetimi eşlik etti.

“TALEPLERİMİZİN ÇOĞU YAPILDI”

Pazarcı esnafının taleplerini dinleyen Başkan Büyükakın, kendisine eşlik eden Büyükşehir personeline taleplerin ivedilikle yerine getirilmesi için talimat verdi. Kocaeli Seyyar Esnafı ve Pazarcılar Odası Başkanı Ramazan Kumsar, “Başkanımızdan ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden Allah razı olsun. Sayenizde taleplerimizin büyük çoğunluğu yapıldı. Hala da ekipler çalışmalarını sürdürüyor. Geri kalanlar da yapılacak inşallah” dedi.

GÜVENLİK VE KONTROL SAĞLANIYOR

Diğer yandan Doğu Kışla Parkı’nın hemen yanında yer alan pazar alanında olası olumsuzlukların önüne geçilmesi için çalışmalar yapılıyor. Bu kapsamda Büyükşehir, Pazarcılar Odası’nın talebi doğrultusunda kontrol ve güvenliğin sağlanması için pazar alanını çitle çevirdi. Araçlar için tek giriş çıkış oluşturulan pazar alanına perşembe ve cumartesi günlerinin dışında araçlar park etmeye devam edebilecek. Aynı zamanda Büyükşehir Zabıtası da pazar alanında güvenlik noktası oluşturarak personel görevlendirdi.

 

Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı

Haber MerkeziHaber Merkezi

YORUMLAR