Haber, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberler - Haberledik
HV
31 MART Cuma 21:31

Aliağa Belediyesi'nden Deprem Bölgesi İçin Yardım Kampanyası

Aliağa Belediyesi, Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7,7 büyüklüğündeki depremin ardından İzmir Valiliği ile koordineli bir şekilde yardım kampanyası başlattı.

Gündem
Giriş Tarihi : 06-02-2023 16:18
Aliağa Belediyesi'nden Deprem Bölgesi İçin Yardım Kampanyası

Aliağa Belediyesi, Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7,7 büyüklüğündeki depremin ardından İzmir Valiliği ile koordineli bir şekilde yardım kampanyası başlattı. Vatandaşlar, bölgede ihtiyaç duyulan acil ihtiyaç ürünlerini Aliağa Gençlik Merkezi, Yeni Mahalle Lojistik Merkezi, Şakran Hizmet Birimi ve Helvacı Hizmet Birimlerine teslim edebilecek.

Aliağa Belediyesi, merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi olan ve Kahramanmaraş’ın yanı sıra Hatay, Gaziantep, Kilis, Osmaniye, Malatya, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adana illerimizde yıkıma yol açan deprem sonrası harekete geçerek yardım kampanyası başlattı.

Belediye; Kışlık Kıyafet (bot, polar, mont, yün çorap, atkı, eldiven), Çocuklar İçin (çocuk bezi, mama, bot, polar, mont, yün çorap, atkı, eldiven), Tuvalet Kağıdı, Kağıt Havlu, Islak Mendil, Battaniye, Isıtıcı (soba, elektrikli ısıtıcı, cep ısıtıcısı v.s.), Çadır, Mat, El Feneri, Uyku Tulumu, Kadın Hijyen Seti, Powerbank gibi acil ihtiyaç ürünlerini bölgeye ulaştıracak. 


Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı

Haber MerkeziHaber Merkezi

YORUMLAR