Gündem’den son dakika haberler

Gündem

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, KKTC’nin yerli otomobili GÜNSEL’i ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, KKTC’nin yerli otomobili GÜNSEL’i ziyaret ederek, gerçekleştirdiği test sürüşünün ardından seri üretim çalışmaları hakkında bilgi aldı   Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, GÜNSEL’i ziyaret ederek, KKTC’nin yerli otomobilinin seri üretim hazırlıkları ile ilgili bilgi aldı.

Gündem

Gençlerin Abisi İbrahim’e Umut Oldu

Ağrı Tutak'lı Erhan Öztürk, Türkiye Gençlik Vakfı olan TUGVA Menemen ilçe temsilciliğine atandı.

Gündem

Sağlıkta Performans Sistemi Kalktı Ödül ve Teşvik Modeline Geçildi

Sağlıkta Performans Sistemi Kalktı Ödül ve Teşvik Modeline Geçildi  “Performansa göre ek ödeme” Yönetmeliği yürürlükten kaldırıldı....

Gündem

Keçiören Belediyesi Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Taşınma Hizmeti

Keçiören Belediyesi ilçede ikamet eden üniversite öğrencileri için ücretsiz nakliye hizmeti başlattı.

Gündem

Ekrem İmamoğlu Alevi Vatandaşların Aşure Lokmasına Ortak Oldu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Alevi vatandaşların tuttuğu 12 günlük Muharrem Matemi’nin ardından pişirilen aşure lokmasına ortak...

Gündem

CHP Yurt Dışı Örgütlenme Çalıştayı Başlıyor

CHP’nin yurt dışındaki 43 birlik başkanları ile yöneticilerinin katılacağı çalıştayın açılışını Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu yapacak....

Gündem

Aylin Nazlıaka, İkinci Yıl Dönümünde Kadın Kollarının Yeni Projesini Açıkladı

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, göreve gelişinin ikinci yıl dönümünde, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na...

Gündem

Başkan Sandal Körfez Mahallesi’nde vatandaşla buluştu

“Bayraklı’yı birlikte güzelleştireceğiz”   Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediye çalışmalarını yerinde incelemek, ilçe sakinlerinin talep ve önerilerini dinlemek için başlattığı mahalle ziyaretlerine Körfez Mahallesi’nde devam etti.

Gündem

Muhtarlar, vatandaşlarla etkili iletişim konusunda artık daha bilinçli

Büyükşehir, Bayramoğlu Balyanoz Gençlik Kampında düzenlediği üç günlük seminerde, vatandaşlarla daha etkili iletişim kurabilmek için muhtarlara eğitim verdi   Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Basın İlan Kurumu’ndan (BİK) 10 yıllığına kiraladığı ve ardından yaptığı düzenlemeler sonrasında ‘Balyanoz Gençlik Kampı’ adını verdiği tesiste muhtarları ağırladı.

Gündem

Van Gölü’ndeki Dip Çamuru Temizliği Titizlikle Devam Ediyor

Van Büyükşehir Belediyesi, Van Gölü'nü kirlilikten arındırmak amacıyla başlattığı balçık ve dip çamuru temizlik çalışmalarına hız kesmeden devam ettiriyor.

Gündem

Uzundere konutlarının tahsis süresi yılsonuna kadar uzatıldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi depremzedelere desteği sürdürüyor   İzmir Büyükşehir Belediyesi 30 Ekim depreminin ardından evleri hasar gördüğü için geçici olarak Uzundere Konutları’na yerleştirilen depremzede ailelerin talebi üzerine barınma sürelerini bir kez daha uzattı.

Gündem

AKUT, “17 Ağustos Marmara Depremi” anısına “Nöbette”

AKUT Arama Kurtarma Derneği, 17 Ağustos Büyük Marmara Depremi’nin 23.

Gündem

Menemen İçin El Ele

Menemen Futbol Kulubü’nün yeni sahipleri Ekmas Group üst yönetim, Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan’ı makamında ziyaret etti.

Gündem

Antalya Büyükşehir Mobil Kuaför Tırı yaylalarda

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Mobil Kuaför Tırı, kavurucu yaz sıcaklarında Antalya’nın yüksek kesimleri ve yaylalarına çıkan vatandaşlara saç kesimi ve kişisel bakım hizmeti veriyor.