Eğitim’den son dakika haberler

Eğitim

Koç Üniversitesi’nde 28’inci Mezuniyet Heyecanı

Koç Üniversitesi’nin “28.

Eğitim

Kpss Tekrar Kampı’na Katılmak İçin Online Kayıt Yaptırabilirsiniz

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından memur adayları için 27 Haziran 3 Temmuz 2022 tarihleri arasında ücretsiz olarak düzenlenecek olan KPSS Genel Tekrar Kampı’na katılmak isteyenler online olarak kayıtlarını yaptırabilecek.

Eğitim

TEVİTÖL’de Çevrim İçi Tanıtım Dönemi Başlıyor

Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi’nde (TEVİTÖL) çevrim içi kayıt ve tanıtım dönemi başladı.

Eğitim

Dokuz Eylül’den Bilim Dünyasına Dev Destek

DEÜ MERKEZİ ARAŞTIRMA LABORATUVARI AÇILDI   Dokuz Eylül Üniversitesi’nin (DEÜ) Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde hizmete aldığı ve yaklaşık 30 milyon TL yatırım bedeli bulunan ‘Merkezi Araştırma Laboratuvarı’ DEÜ Tınaztepe Yerleşkesinde açıldı.

Eğitim

Lisansüstü Öğrenci Alımı

Lisansüstü Öğrenci Alımı. YÖK Başkanı Özvar, lisansüstü öğrenci alımı hakkında açıklama yaptı. Özvar, “Lisansüstü öğrenci sayısını...

Eğitim

Öğretmenlerin Atama ve Yer Değişikliği Sürecindeki Aksaklıklar Giderilmelidir

Eğitim-Bir-Sen,”Eğitimin temel sorunları çözülmeli, kalıcı politikalar üretilmelidir”diyerek eğitimin temel sorunlarına dikkat çekti. Salgının hayatı olumsuz etkilediği...

Eğitim

Keçmek Kursiyerlerine Yol Gösteren Eğitim

Keçiören Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (KEÇMEK) ve Ankara İŞKUR İş Kulübü iş birliğinde kariyer planlama, istihdam becerileri, iş arama kanalları, özgeçmiş ve kapak yazısı hazırlama, etkili mülakat teknikleri, iş görüşmelerinde beden dili ve iletişim konularında eğitim düzenlendi.

Eğitim

TSKB ve İKSV iş birliğiyle kurulan Yarının Kadın Yıldızları Eğitim Destek Fonu 5. Yılında

TSKB tarafından 2018 yılından bugüne İKSV- İstanbul Müzik Festivali iş birliğiyle hayata geçirilen “Yarının Kadın Yıldızları: Genç Kadın Müzisyenler Eğitim Destek Fonu” 5.

Eğitim

Engelli kadınlara 13 haftalık eğitim

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in “Başka Bir Engelli Politikası Mümkün” vizyonu doğrultusunda İzmir’de bir ilke imza atıldı.

Eğitim

Her Yıl 55 Binden Fazla Türk Öğrenci Eğitim İçin Yurt Dışına Gidiyor

Türk öğrenciler yurt dışında yükseköğrenim için ilk sırada İngiltere diyor, en çok İşletme eğitimi almak istiyor…   Türkiye’den her yıl 55 bini aşkın öğrenci yükseköğrenim için yurt dışına gitmeyi tercih ediyor.

Eğitim

Bursa Belediyeler Birliği’nden Eğitim Semineri

Bursa Belediyeler Birliği’nin personele yönelik yılda iki kez düzenlediği hizmet içi eğitim seminerinin yaz dönemi Antalya’da başladı.