Pamukkale Turizm

Demirağ’dan Kaftancıoğlu’na Destek Mesajı

featured

Cumhuriyet Halk Partisi 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi ve Mersin Kadın Gücü grubu sözcüsü İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, “Canan Kaftancıoğlu’nun yanındayız. Verilen ceza hukuksal bir ceza değildir” dedi.

4 yıl 11 ay hapis cezası Yargıtay tarafından onanan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na destek mesajları yağarken, Cumhuriyet Halk Partisi 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ  da, “Canan Kaftancıoğlu’nun yanındayız” mesajı paylaştı.

Demirağ mesajında, “Saraydan gelen talimat sonrası verilen bu ceza hukuka aykırıdır. AKP sandıkta yenemediği CHP’yi İstanbul’u elinden aldığı için bu şekilde intikam almaya ve yıpratmaya çalışmaktadır. Tam bir Cumhuriyet kadını olan Canan Kaftancıoğlu’na verilen bu hukuk dışı, masa başı cezayı kabul etmiyoruz. Elbet devran dönecek ve hukukun üstünlüğü yeniden başlayacak. Siyaseti çirkinleştiren, hukukun üstünlüğünü yok sayan bu iktidar seçimlerde gereken cevabı halktan alacaktır. Canan Kaftancıoğlu’nun yanındayız” dedi.

Bu haberimiz de ilginizi çekebilir;  Kelebek Mobilya, Nükhet Duru ile işbirliğini yeniledi
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü