Beydağ Belediyesi 100. Yıl Pazaryeri ve Sosyal Tesisleri’nde İşlemler Hızlandı

featured
beydag-belediyesi-100-yil-pazaryeri-ve-sosyal-tesislerinde-islemler-hizlandi.jpg
service

Beydağ Belediyesi adına kayıtlı olan taşınmazın İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne tapu devir işlemi bugün gerçekleştirildi.

 

Beydağ Belediyesi’nin Cumhuriyet  Mahallesi’nde Pazaryeri ve Düğün Salonu olarak kullanılan binanın, statik ömrünü tamamlaması nedeniyle başlatılan çalışmalar sonucunda; içerisinde Otopark, Pazaryeri, Sosyal Tesisler ve Düğün Salonu’nun bulunduğu proje için bir aşama daha gerçekleştirildi. Pazaryeri ve Düğün Salonu Projesi ile ilgili zemin etüt çalışmaları başladı. Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, pazaryerini esnaflar ve Beydağlılar için en iyi faydalanacakları şekilde planladıklarını ifade etti. Beydağlıların rahat ve hijyenik bir ortamda alışveriş yapabilmelerine olanak sağlayacak, nezih ve modern bir düğün salonu, nikah salonu alanına kavuşacak.

 

Beydağ’a Modern Bir Pazaryeri ve Düğün Salonu İçin Çalışmalar Hızlandı

 

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, tapu devir işlemleri sonrası, “Cumhuriyet Mahallesi, Adnan Menderes Caddesinde bulunan İlçemizin pazaryeri ve düğün salonu gibi ihtiyaçlarının karşılandığı eski pazaryeri alanının yıkılarak yerine yeni nesil pazaryeri, düğün salonu ve sosyal tesisleri yapılacak.”dedi.

Başkan Yılmazlar sözlerine “İçerisinde; Asansörlü Otopark, Pazaryeri, Düğün Salonu, Şehir Lokali, Çocuk Oyun Alanı, Toplantı ve Sergi Salonları, Meslek Kursu Atölyeleri, Şehir Kütüphanesi ve Misafirhane gibi tesislerin olacağı büyük projenin başlaması için halkımız adına büyük bir adımı daha kat etmiş bulunmaktayız. Proje ihalesi yapılarak projeleri hazırlanan ve onaylanan Sosyal Tesisimizin Yapım İşi İhalesi başlamıştır.” diye devam etti.

 

İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun

 “Pazaryeri ve Düğün Salonu projemizi bir an önce hayata geçirerek Beydağlıların hizmetine sunacağız. Ayrıca bu süreçte desteklerini esirgemeyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer ve ekibine çok teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun.” diye konuşarak ilçeye müjdeyi verdi.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Beydağ Belediyesi 100. Yıl Pazaryeri ve Sosyal Tesisleri’nde İşlemler Hızlandı