Pamukkale Turizm

Berkan Karahan: İntikam adlı albüm çalışması tüm dijitallerde yerini aldı.

featured

Berkan Karahan oyunculuk kariyerinde büyük başarılara adım atarak isminden çokca bahsettirmiştir.

Berkan karahan bu sefer İntikam adlı eserini çok tüm dijital platformlarda yerini aldı. Geçtiğimiz gün sevenlerine instgram hesabından müjdeli haberi duyuran Berkan Karahan. İntikam Ve Kefaret adlı eseri tüm dijitallerde büyük bir beğeni topladı.

 

“INSTAGRAM’DA HAYRANLARIM İÇİN ÇEŞİTLİ PAYLAŞIMLARDA BULUNUYORUM!”

Instagram’ı aktif bir şekilde kullanan ve çeşitli paylaşımlarda bulunan Berkan Karahan, “Instagram üzerinden hayranlarıma ulaşabiliyorum. Onlardan çeşitli dönüşler alıyorum. Benimle ilgili eleştirilerde bulunuyorlar. Bunların her biri gerçekten çok önemli. Açıkçası sosyal medya platformlarının çok önemli olduğunu düşünüyorum. Sonuçta sizi seven ve sizin gelişmenizi isteyen insanlara ulaşabiliyor, eksik yönlerinizi keşfedebiliyorsunuz. Ayrıca milyonlarca insanın Instagram kullandığı biliniyor. Geniş bir kitleye ulaşmak istiyorsanız, size yardımcı olan araçlara kullanmanız gerekiyor.” ifadelerinde bulundu.

“OYUNCULUĞU SEVİYORUM, BU ALANDA ÇALIŞMALARIMI SÜRDÜRÜYORUM!”

Oyunculuğun çok özel bir alan olduğunu belirten Berkan Karahan, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. “Oyunculuk, farklılık gerektiren bir alan. Olaylara farklı bir yönden bakıyor olmanız gerekiyor. Bu nedenle diyebilirim ki kendinizi bir şekilde geliştirmelisiniz. Böylelikle işinizi çok daha profesyonel bir şekilde yapma şansı elde edebilirsiniz. Ben de oyunculukta istediğim konumda olabilmek için çalışmalarımı yoğunlaştırıyorum. Eğitimlerimi sürdürüyor ve oyunculukta başarılı elde edebilmek için elimden geleni yapıyorum. Aslında bu kadar yoğun bir şekilde çalışmamın temel sebebi oyunculuğu seviyor olmam. Bu alanı seviyor, mesleğimde ilerlemek istiyorum. Dolayısıyla çalışmalarımı eksikliklerime göre ilerlettiğimi söyleyebilirim. Her meslekte olduğu gibi oyunculukta da iyi yerlere gelebilmek, yoğun ve doğru bir çalışmayı zorunlu kılıyor!” sözleriyle açıklamalarını noktaladı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü