Başkan Sezer, Karla Mücadele Ekiplerine Teşekkür Etti

featured
baskan-sezer-karla-mucadele-ekiplerine-tesekkur-etti.jpg

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, gecen hafta etkili olan yağışların ardından karla mücadele çalışmalarında özveriyle çalışan ekiplerine teşekkür etti. 

 

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, geçen hafta etkili olan kar yağışı sırasında sahada gece gündüz çalışan ekiplerle bir araya geldi. Başkan Sezer, karla mücadele çalışmalarında özveriyle çalışarak ilçedeki tüm yolları açık tutan ekiplerle teşekkür etti. Fen İşleri Müdürlüğü Şantiyesi’nde gerçekleşen birliktelikte; karla mücadele eden ekiplere balık ekmek ikram edildi.

 

BU KADRO KAR VE BENZERİ DURUMLARLA MÜCADELE ETMEYE 7/24 HAZIRDIR

Birliktelikte konuşan Başkan Sezer, “Yoğun kar yağışı süresince gece gündüz fedakârca çalışarak yolların açık kalmasını sağlayan, Karla Mücadele Ekibimizle, öğle arası Fen İşleri Şantiyesi'nde bir araya geldik.  Yaşadığımız kar yağışı süreci ve bundan sonra oluşabilecek yağış ve benzeri durumlarla ilgili durum değerlendirmesi de yaptık. Bu süreçte çalışmalarımıza destek olan; Kocaeli Büyükşehir Belediyemize, Orman İşletme Müdürlüğü’ne, İSU Genel Müdürlüğü’ne, hafriyat firmalarına ve Fen İşleri Müdürlüğü, Makina İkmal Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü personelimize can-ı gönülden teşekkür ederim. Gölcüklüler müsterih olsunlar, bu kadro meydana gelebilecek kar ve benzeri durumlarla mücadele etmeye 7/24 hazırdır” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başkan Sezer, Karla Mücadele Ekiplerine Teşekkür Etti