BAŞKAN KIZILBOĞA İYİ PARTİ HALKIN SESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR!

featured
service

İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa ve ilçe yönetimi, her zaman olduğu gibi halkın nabzını tutmaya devam ediyor. Bingöl Kiğı İlçesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Kızılboğa:”Her sıkılan El, her uzatılan mikrofonda mevcut yönetim’e sitemler yükselirken halkın feryatları artarak devam ediyor.”dedi.

“TALEPLERİ BİZZAT AKŞENER HANIMEFENDİYE BEN İLETECEĞİM”

Halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Kızılboğa, Kiğı ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Halkla uzun uzadıya sohbet edip, filir alışverişinde bulunan Başkan Kızılboğa;” Bugün ilçe yönetimi ve Kiğı Eski Muhtarı Murat Yaman ile birlikte Kiğı İlçesindeydik. Vatandaşla sohbet ettik, esnafa hayırlı işler diledik, sorun ve önerilerini de dinledik. Esnaf da, vatandaşta birçok konudan şikayetçi. Özellikle ekonomik kriz birçok kişinin belini bükmüş durumda. Fakat ne olursa olsun biz vatandaşa sözümüzü verdik. 20 Haziran 2022 Pazartesi Başkent Ankara’da Gerçekleştirilecek
İYİ Parti il başkanları toplantısında
İYİ Parti Genel Başkanımız
Sn Meral Akşener hanımefendi’ye Kiğı halkının tüm istek ve taleplerini bizzat ileteceğim.  İYİ Parti ‘ye  de, Kiğı’ye de İYİ gelecek.”şeklinde konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BAŞKAN KIZILBOĞA İYİ PARTİ HALKIN SESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR!