Akülü Tekerlekli Sandalyesiyle Sıra Dışı Bir Yolculuğa Çıktı, Yaşadıkları ile Kitap Yazdı

featured

“Turuncu Gökyüzü” romanında karakterin çocukluğunda başlayan hikâye üniversite sonuna kadar yaşadığı maceralarla devam devam ediyor ve 2019 yılı itibariyle asıl heyecanlı kısım başlıyor. Genç yaşında akülü tekerlekli sandalyesi ile kutsal topraklara kırk günlük bir yolculuğa çıkan karakterin iç sesi, düşünceleri ve başına gelenler okuyuculara aktarılıyor.

 

Nadir görülen bir kas hastalığı ile dünyaya gelen çocuğun soğuk bir sonbahar gününde omurgasında oluşan eğrilik fark edilir. Hayatını tümüyle değiştirecek olan bu gelişmeden sonra ameliyat olmak zorunda kalan çocuk, artık yepyeni bir yaşama başlayacaktır.

 

Hassas bedeni ve hastalığının getirdiği zorluklar ile eğitim hayatını tamamlayan çocuk, yaşamının dönüm noktası olan o ameliyattan tam on yıl sonra akülü tekerlekli sandalyesinin üzerinde sıra dışı bir yolculuğa çıkar…

 

“Ne haftaydı ama! Müjdemi isterim sevgili günlük; hayatımın en büyük macerasını yaşamış bulunmaktayım. Müthiş korkular ve tarifsiz mutluluklar yaşadım. Daha önce heyecanlanmadığım kadar çok heyecanlandım. Nihayetinde yirmi dört yaşımda hac ibadetinin eşsiz deneyimini yaşamış oldum. Tüm yaşadıklarımı her detayıyla, her ayrıntısıyla yazabilsem keşke. Ama hiç merak etme, elimden geleni yapacağım.

 

Bugün sayfalarını bitirmeye geldim sevgili günlük, hazır mısın? Ben hazır hissediyorum!”

 

Muhammedali ASLAN Kimdir?

Muhammedali ASLAN 16 Ocak 1995 yılında Eskişehir’de doğdu. Fahri Günay ve Cevat Ünügür ilköğretim okullarındaki eğitiminin ardından Şehit Murat Tuzsuz Anadolu Teknik Lisesinden 2013 yılında mezun oldu. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı önlisans eğitimini 2015 yılında tamamladı.

 

Kitap Satış Bağlantısı

https://cinius.shop/product/turuncu-gokyuzu/

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Akülü Tekerlekli Sandalyesiyle Sıra Dışı Bir Yolculuğa Çıktı, Yaşadıkları ile Kitap Yazdı