Akparti’li Meclis Üyesi Şule Özülkü’ye Ferhat Aydoğan’dan Ödül

featured
service

Ak Parti Seyhan Belediye Meclis Üyesi – Ak Parti Adana Büyükşehir Belediyesi Belediye Meclis Üyesi olan Şule Özülkü Adana’da siyasi dengeleri sağlayarak bir çok kez adı Adana siyasetinde gündem olmuştu.

Ankara kulisleride Adana siyasetinde yakınen tanınan Şule Özülkü Son Vakit Genel Yayın Yönetmeni aynı zamanda Ortadoğu gazetesinin baş yazarı Gazeteci Ferhat Aydoğan’dan başarılı siyasetçi ödülünü aldı.

Uzun yıllar Akparti’te siyaset yaparak Adana meclisinde bir çok kez muhalefeti eleştiren be doğruları,yanlışları her fırsatta dile getiren Özülkü ;

AK PARTİ DÖNEMİNDE DEVASA ADIMLAR ATILDI’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da siyasi hayatının her safhasında kadınların siyaset ve toplum hayatında güçlü yer edinmelerine büyük önem verdi. “AK Parti iktidarları döneminde kadınların haklarının güçlenmesi ve gelişmesi için devasa adımlar atıldı. Kadınların gücünün insanın gücü olduğunu bilerek çalışmaya devam ediyoruz. Şiddete uğrayan, ötekileştirilen, haklarından mahrum bırakılan, göç yollarında hayat mücadelesi veren, terörün zulmüne uğrayan kadınlar için mücadele etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Akparti’li Meclis Üyesi Şule Özülkü’ye Ferhat Aydoğan’dan Ödül