AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın 25 Nisan Kara Şehitlerini Anma Günü Mesajı

featured
ak-parti-seferihisar-ilce-baskani-ahmet-aydinin-25-nisan-kara-sehitlerini-anma-gunu-mesaji.jpg
service

"Uğruna nice canlar verdiğimiz aziz vatanımız ve rengini şehit kanından alan şanlı bayrağımız bizlere bu topraklar için can veren binlerce kahraman şehidimizden emanettir. Doğusundan batısına her bir karışı şehit kanıyla sulanan bu kutsal emanet Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylediği gibi ilelebet payidar olacaktır.

 

Silahlı Kuvvetlerimizin bel kemiği olan Kara Kuvvetlerimiz, vatan müdafaasında her daim en ön safta savaşmış, cansiperane mücadele etmiştir. Kara Kuvvetlerimiz, yurtiçinde ve yurtdışında sürdürdüğü askeri faaliyetlerde etkin ve üstün görev anlayışı, disiplini ve caydırıcı gücüyle dünyanın en güçlü orduları arasında yerini almış, kendini defalarca kanıtlamıştır.

 

Tarih boyunca devletinin bekası ve milletinin güvenliği için zaman, koşul fark etmeksizin özveriyle görev yapan Türk askeri inancı ve vatan sevgisiyle her zaman korkusuzca savaşmış, gerektiğinde kanını dökmüş, can vermiştir.

 

25 Mayıs Kara Şehitleri Günü vesilesi ile tarihe sığmayan şanlı şehitlerimizi bir kere daha rahmet ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize ve şehitlerimizin kıymetli ailelerine en kalbi duygularımla selam ve sevgilerimi iletiyorum”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın 25 Nisan Kara Şehitlerini Anma Günü Mesajı